Nabídka práce:

Frontend programátor

Hledáme mladé talenty, kteří mají chuť tvořit a zapojit se do našeho nového ambiciózního projektu pro podporu vývoje webových aplikací.

Koho hledáme?

Programátora s dobrou znalostí Javascriptu, HTML a CSS/SASS, který rozumí zásadám správného webdesignu a poradí si s implementací pokročilých layoutů pro všechny současné prohlížeče a mobilní zařízení.

Programátora, který má dobrý přehled o současných trendech ve webovém vývoji a nebojí se přijmout výzvu, kterou sebou nese implementace bleeding-edge technologií.

Dáváme přednost talentu a nadšení před přeplněným životopisem. Nezáleží nám na počtu referencí, ani na tom, kterou školu jste vystudoval/a, nebo zda-li ještě studujete. Záleží nám pouze na tom, co umíte a co můžete přinést danému projektu.

Vyžadujeme zodpovědnost a spolehlivost.

Na čem budete pracovat

S čím budete pracovat

Co vám můžeme nabídnout?

Možnost vyzkoušet si práci s nejmodernějšími technologiemi a pomoci s vývojem ambiciózního projektu.

Práci s volnou pracovní dobou na částečný nebo plný úvazek. Nezáleží nám na tom, kdy budete pracovat, pouze na tom, aby práce byla vždy v daném termínu bezchybně hotová.

Pracovat můžete z domova nebo na Praze 6. Osobní prezenci vyžadujeme pouze v počátečních fázích projektu a pro ladění a integraci komponent.

Nejsme další společnost, která Vás postaví před horu špagetového kódu. U nás nic takového nenajdete. Na svém kódu si necháváme záležet. Každý programátor má jasně definovanou část projektu, za kterou zodpovídá.

Rádi si vyslechneme Váš názor a umožníme Vám aktivně se podílet na směru projektu i řešení dílčích úloh.

Jsme přátelský kolektiv a dokážeme si vzájemně vyjít vstříct.

Rádi Vás oceníme i na základě přínosu projektu a nejen počtu odporacovaných hodin.

O projektu

Webové technologie zažívají nový boom. Každý den se rodí spousta slibných frameworků, které člověk sotva stačí vyzkoušet. Každý vývojář se již někdy setkal se situací, kdy si přál použít nějakou novou technologii pro svou vznikající aplikaci, ale situace mu to nedovolila. Je neefektivní se stále snažit skloubit pomalý vývoj backendu s rostoucím množstvím frontdendových frameworků a jejich verzí.

Cílem našeho projektu je vytvoření serverless architektury. Chceme naším zákazníkům nabídnout webovou službu, která bude zcela agnostická vůči zvolenému frontendu. Chceme vývojářům dát volnou ruku v tom, zda-li preferují k vývoji aplikace React.js, Angular nebo jakoukoliv jinou technologii, kterou budou chtít využít dnes nebo v následujících letech.

S touto myšlenkou jsme se rozhodli začít vyvíjet třetí generaci našeho firemního CMS řešení, které chceme otevřít k využítí i ostatním společnostem.

Nová verze by měla nabídnout maximální flexibilitu pro vývoj jednotlivých webových prezentací a odlehčit jejich vývoj o rutinní základ v podobě propracované sdílené webové administrace a datové vrstvy.

Hledáme talenty, kteří nám pomůžou dotáhnout tuto aplikaci k finální verzi. Zejména hledáme programátory, kteří nám pomohou připravit nové uživatelské rozhraní, které umožní komfortní editaci i na mobilních (a dotykových) zařízeních.

Kontakt

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese info@v3net.cz.